Veiling items zondag 8 mei

Tijdens de veiling op zondag 8 mei tijdens de GIRO VIP Party worden enkele prachtige voorwerpen en items geveild. Kunst, fotografie en een schilderij dat dezelfde dag geschilderd is door kunstenaar Diederik Grootjans.

Rond de klok van vier zondagmiddag start de veiling onder de bezielende leiding van veilingmeesters Erwin en Léon. De volgende objecten zullen ter veiling aangeboden worden. De opbrengst gaat naar het goede doel!

  • Schilderij GIRO D'Italia door kunstenaar Diederik Grootjans

Formaat inclusief lijst 80 x 125 - Acryl op MDF
Aangeboden door kunstenaar Diederik Grootjans www.diederikgrootjans.exto.nl

Startbod € 275,00

  • Stoeterij tafereel live geschilderd door Diederik Grootjans

Formaat schilderij 60 x 90 cm - Acryl op doek

Startbod € 350,00

  • Fotoprint 'Dodenvallei' fotografie Peter Laarakker

Formaat 80 x 60 cm op Aluminium kras- en vlekvrij met ophangsysteem. Geprint met behulp van sublimatie
Aangeboden door www.nijmegenfotograaf.nl

Startbod € 275,00

  • Exclusieve wijn Pico Maccario, Barbera d’Asti Lavignone

Italië 2014, Piëmonte, DOC Barbera d’Asti - 100% Barbera
Aangeboden door www.halvemorgen.nl

Startbod € 50,00

  • Gesigneerd wielrenshirt van Tom Dumoulin

Gesigneerd wielrenshirt van de Giant Alpecin renner.
Aangeboden door www.tomdumoulinofficial.com

Startbod € 100,00

  • Exclusieve Bike total fietsclinic voor relaties of met je personeel

Fietsclinic begeleid voor 15 personen inclusief materiaal door Paul Zwanenburg van Bike Control. Zijn motto; "Iedereen kan fietsen! Ook wielrennen kun je leren."
Info en aangeboden door www.bikecontrol.nl

Startbod € 350,00

  • Rose GIRO promotie auto Peugeot 106

Rose gespoten promo auto Peugeot 106. Exclusief een eenmalig model. In origineel GIRO rose!
Aangeboden door www.hanshuijbers.nl

Startbod € 300,00

  • Professionele reinigingsbeurt van uw auto

Na deze behandeling is het in- & exterieur en de motorruimte van uw auto in showroomstaat! Waarde € 250,00
Aangeboden door www.borgersautoimport.nl

Startbod € 150,00